
O.N.E. uświetniły koncertem obchody Dnia Konstytucji 3 Maja w Oslo!
Tusen takk! Dziękujemy bardzo! Wspaniale było być częścią obchodów z okazji Dnia Konstytucji 3 maja w Oslo. Ogromne podziękowania dla Ambasady Polski w Oslo za zaproszenie oraz dla Fundacji ORLEN








