O.N.E. uświetniły koncertem obchody Dnia Konstytucji 3 Maja w Oslo!

Tusen takk! Dziękujemy bardzo! 🇵🇱🇳🇴

 

Wspaniale było być częścią obchodów z okazji Dnia Konstytucji 3 maja w Oslo.
Ogromne podziękowania dla Ambasady Polski w Oslo za zaproszenie oraz dla Fundacji ORLEN za wsparcie finansowe 🙌